تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس تولیدی شرکت کانکس لند در اندازه های استاندارد 2×2، 2×2/40، 4×2/40، 6×2/40، 8×2/40، 10×2/40، 12×2/40، 4×3، 6×3، 8×3، 10×3، 12×3 و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی و تولید و عرضه می گردد.

اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظر دارید. می توانید از کانکس تیپ 1 و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت می باشد حتما باید از کانکس تیپ ممتاز استفاده نمایید و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد، می توانید از کانکس با اندازه های کوچک و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد، می توانید از اندازه های بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید. البته کانکس با مدل ها و تیپ های بسیار ضعیف تر در کارگاه های کوچک کانکس سازی تولید می شوند. که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آن ها به شما توصیه نمی شود.

ابعاد استاندارد

ابعاد یک کانکس که استاندارد است می بایست به شکلی باشد بتوان که بدون دریافت هیچ گونه مجوز ترافیکی یا اسکورت توسط خودرو های کفی دار آن را پس از بارگیری به وسیله جرثقیل توسط تریلی های کشنده منتقل کرد. ابعادی که در نظر گرفته شده باید طول کانکس حداکثر 12 متر و عرض آن 2.4 متر باشد. و ارتفاع آن از زیر سازه تا بلند ترین قسمت آن نباید از 2.6 متر بیشتر شود.

این ابعاد می تواند کوچک تر باشد اما اگر بیشتر حد استاندارد باشد باید برای حمل آن نیاز از پلیس راهنمایی و رانندگی  مجوز ترافیک دریافت کنید. در غیر این صورت این سازه یک کانکس استاندارد بشمار نمی آید که اصطلاحا به آن بار ترافیکی می گویند. برای کسب اطلاع بیشتر درباره قوانین حمل این سازه ها می توانید به صفحه اصلی کانکس لند مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد