تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس

تعمیرات و بازسازی کانکس

تعمیرات کانکس، یکی از رایج ترین سوالات مشتریان در طی تماس ها تعمیرات و بازسازی کانکس های دست دوم و کارکرده می باشد که این اتفاق پس از چند سال استفاده رخ میدهد و گاهی نیز از ما می خواهند که یک کاربری یک سازه را تغییر داده و آن را بازسازی نماییم.

تعمیرات و بازسازی بدنه کانکس

از مراحل مهم تعمیرات کانکس که اکثرا مشتریان از ما می خواهند تعمیر بدنه خارجی کانکس می باشد که در اثر ضربه یا برخورد خودرو با کانکس آسیب می بیند دچار خرابی شده که نیاز به تعمیر داشته و پس از تماس با شرکت و ارسال عکس ها مربوطه پس از اعلام قیمت تیم متخصص برای تعمیر به محل اعزام و عملیات بازسازی انجام می گردد. توصیه ما به تمامی عزیزان خرید کانکس با کیفیت می باشد.

تعمیر و بازسازی نمای داخلی کانکس

از دیگر موارد که در اکثر مواقع با آن رو به رو هستیم آسیب به نمای داخلی از جمله پوشش داخلی می باشد که در اثر آتش سوزی و یا ضربه این اتفاق برای سازه رخ داده و باعث می گردد که کانکس نیاز به تعمیرات داخلی داشته و توصیه می گردد تا جایی که ممکن می باشد از کانکس بصورت درست استفاده گردد چون در برخی مواقع شرکت های تولید کننده دیوارپوش شاید رنگ دیوارپوش داخلی را نداشته و این باعث می گردد که به خاطر چند برگ آسیب دیده کل پوشش داخلی تعویض گردد و مهمترین مسئله از کانکس استفاده گردد که حتما نمای داخلی آن pvc باشد.

تعمیرات و بازسازی سیم کشی کانکس

در خیلی موارد اتفاق افتاده است که در اثر آتش سوزی کلیه تجهیزات داخلی از بین رفته و نیاز به تعمیرات دارد از این موارد سیم کشی کانکس می باشد که پس از نصب نما و تعمیرات داخلی سازه سیم کشی بصورت کلی انجام میگردد. توصیه می شود خریدارن کانکس حتما توجه نمایند سیم کشی برق کولر گازی حتما جدا از سیم کشی خود سازه باشد و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر نیز جهت کولر گازی نصب گردد.

تعمیرات و بازسازی سقف کانکس

در بسیاری موارد مشتریان با ما تماس می گیرند و در پی اظهارات آنها متوجه می شویم که کانکس خریداری شده دارای کیفیت لازم نبوده و به علت استفاده از ورق های ضعیف در خیلی از کانکس سازی ها از آنها استفاده می گردد سقف سازه آببندی نبوده و آنها را دچار مشکل کرده است. که این کار نیز نیاز به یک هزینه اضافی داشته و میایست سقف سازه مجدد آببندی گردد.

تعمیر و بازسای تخته کف کانکس

از مهمترین مراحل ساخت و تعمیرات کانکس تیرریزی کف سازه بوده و بیشترین جایی که در یک کانکس دچار آسیب جدی می گردد کف سازه می باشد. ما در امر کوشیده ایم با توجه به کیفیت تولید این مشکل را با استفاده از تخته های 18 میل و تیر ریزی نزدیک کف آنرا کامل مرتفع نماییم. به دفعات مشاهده شده استفاده از تخته کف های بی کیفیت و پروفیل سبک در کف کانکس پس از مدت زمان بسیار کوتاه خریداران را دچار مشکل کرده و این امر باعث دوباره کاری و هزینه مجدد خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد