تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

تعویض کانکس

تعویض کانکس

تعویض کانکس

در برخی از موارد بنا به علت های مختلف، مصرف کننده کانکس نیاز به ایجاد تغییر در کانکس خود دارد. که این تغییرات ممکن است تعمیرات به دلیل تغییر ابعاد کانکس و یا فرسودگی کانکس و یا تغییر کاربری کانکس باشد. که انجام هرکدام از این عملیات ها نیازمند صرف زمان و هزینه  زیادی است. اما با خدمات تعویض کانکس شرکت کانکس لند به راحتی میتوان سازه های کارکرده و فرسوده را با صرف هزینه مختصر کانکس نمود.

تعویض کانکس نو با کارکرده

مواردی که برای انجام تعویض کانکس مراجعه میشود. تعویض سازه نو با کانکس دست دوم است. در این حالت کانکس قبلی یا با سقوط مصالح از ارتفاع بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی، یا حتی بر اثر فرسودگی دچار آسیب هایی شده است. که برآورد نوسازی آن مقرون به صرفه نیست. و صاحب آن برای تعویض کانکس دست دوم با نو اقدام کرده است. در این شرایط با پرداخت مابه التفاوت میان دو کانکس، کانکس نو جایگزین کانکس دست دوم یا فرسوده میشود.

تعویض کانکس با کانتینر

در برخی مواقع موجود دارد که در هنگام برپایی کارگاه یا احداث کارخانه برای انبار تجهیزات یا مواد اولیه، به دلیل مقاومت زیاد بدنه و استراکچر کانتینر از آن استفاده شود. اما با اتمام عملیات و راه اندازی مجموعه نیاز به فضایی برای انجام امور اداری داشته باشیم. که کانتینر برای این منظور مناسب نباشد.

از این رو اقدام به تعویض کانتینر با کانکس نموده و با برآورد هزینه و با توجه به این که چه نوع کانکسی را جایگزین آن خواهیم کرد. ممکن است مبلغی را علاوه بر دریافت کانکس به ما بپردازند. و یا برعکس ممکن است قیمت کانکس مورد در خواست ما بیشتر از کانتینر شود که در این حالت ما باید هزینه ای جداگانه برای تهیه آن بپردازیم. که این ارزش گذاری ها همه توسط کارشناسان فنی شرکت کانکس لند انجام می گیرد به گونه ای که مورد قبول هر دو طرف معامله باشد.

تعویض و نو سازی کانکس

این مورد بیشتر مورد توجه ارگانها و شهرداری ها است. که برای زیبا سازی شهر اقدام به صدور دستور تعویض کانکس فرسوده برای تمامی کانکس مطبوعاتی، کانکس گل فروشی و کانکس بلیط فروشی می کنند. این کار علاوه بر زیبا سازی شهر، باعث بهره بری بیشتر بهره بردار از کانکس میشود. چرا که قطعا کانکس‌ جدید دارای قابلیت های بیشتر و جذاب تر برای جذب مشتری و امنیت بالا تری نسبت نوع های قدیمی میباشند.

مراحل تعویض کانکس

در ابتدا صاحب کانکس دست دوم، درخواست خود را به کارشناسان شرکت کانکس لند اعلام می نمایند. تا ضمن بازدید و ارزش گذاری مرحله اول را طی کنند. سپس خریدار با استفاده از وب سایت شرکت کانکس لند یا مراجعه حضوری به محل کارخانه شرکت کانکس لند سازه ای که بهترین و مناسب ترین گزینه برای کاربری مد نظرش است را انتخاب مینماید.

پس از اعلام قیمت مابه التفاوت ها محاسبه و مراحل مالی انجام می شود. سپس برای جابجایی دو کانکس‌ و تعویض آنها با یکدیگر اقدامات لازم صورت می گیرد. تمامی مراحلی که در بالا آورده شد ممکن است در کمتر از چند ساعت انجام و نیازی به مراحل یا فرآیند های پیچیده ای نیست. برای کسانی که کانکس‌ آنها در شهرستان و استان های دیگر واقع شده و امکان کارشناسی حضوری نیز وجود ندارد به راحتی با تهیه چند تصویر یا عکس گویا میتوان مراحل کارشناسی را انجام داد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد