تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

تهویه کانکس

تهویه کانکس

تهویه کانکس

برای اینکه هوای کانکس، هوای مطبوعی باشد راه های زیادی وجود دارد. برای این امر شرکت کانکس لند در ساخت کانکس های خود از تهویه کانکس استفاده می کند. اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد. یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد.

پنجره ها در عوض کردن هوای کانکس نقش مهمی دارند. پس در ساخت کانکس‌ باید به اصول معماری و مدل پنجره ها توجه لازم را داشت. راه دوم برای تهویه هوا در کانکس استفاده از هواکش میباشد. که تعداد و نوع هواکش به کار رفته در کانکس باید با ابعاد کانکس هماهنگ باشد. تا بتوان در داخل کانکس‌ به هوای مطبوعی دست یافت. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که محل قرار گیری کانکس‌ کجا می باشد. زیرا در صورتی که محل قرار گیری کانکس دارای هوای مطلوبی نباشد. از پنجره نمی توان برای تهویه هوا استفاده نمود. در این صورت باید از سیستم های تهویه هوا که دارای تصفیه کننده هستند در کانکس استفاده نمود.

استفاده از تهویه در انواع کانکس

استفاده از تهویه هوا در انواع کانکس مانند کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس آماده، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس پانلی، کانکس بازیافت، کانکس دست دوم و انواع کانکس دیگر استفاده نمود. جدیدا سیستم های بسیار هوشمند و جالبی وارد بازار تسویه هوا شده اند که از نظر قیمتی نیز مناسب می باشند.

حال برای اینکه دمای هوا در کانکس معتدل باشد. حتی میتوان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی در داخل کانکس استفاده نمود. این سیستم ها که میتواند کولر و بخاری باشد که میتوانند هوای کانکس را در تابستان و زمستان برای استفاده به تعادل برسانند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد