تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس یا برچیدن کانکس در واقع جدا کردن قطعات تشکیل دهنده یک سازه پیش ساخته از یکدیگر و تبدیل آن به قطعات کوچکتر است. که به طور مثال اعضای سقف از دیواره ها و دیواره ها از کف جدا شده تا بتوان آنها را در قطعات کوچکتر حمل نمود.

مهمترین دلیل این کار اتمام یک پروژه و یا تصمیم به ایجاد تغییر در یک فضا است. یا ممکن است به دلیل فرسودگی کانکس قصد برچیدن همیشگی آن را داشته باشیم. دلیل آن هرچه که باشد. احتمالا یک مشکل اصلی وجود دارد و آن هم این است که نمیتوان سازه را به صورت یکجا جابجا نمود و نیازمند دمونتاژ بخش های آن هستیم. این خدمات را تکنسین های شرکت کانکس لند به صاحبان سازه های پیش ساخته در تمام نقاط کشور ارائه می کنند که در ادامه بیشتر با جزئیات آن آشنا خواهیم شد.

تفاوت دمونتاژ با تخریب و برچیدن کانکس چیست؟

سوالاتی که در ابتدا مطرح می شود از سوی درخواست کنندگان شرکت کانکس لند این است که آیا کانکس ما قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد را دارد؟ آیا پس از برچیدن سازه برای برپایی آن می شود فقط از همان قطعات استفاده کرد؟ آیا قابلیت تغییر در پلان داخلی یک کانکس اداری پس از دمونتاژ میسر خواهد بود؟ و در نهایت تفاوت برچیدن، تخریب و دمونتاژ کانکس چیست؟ در پاسخ باید اینگونه گفت که تمامی سازه های پیش ساخته کانکس لند و حتی سازه های سنتی قابلیت تخریب را دارند. اما سازه های پیش ساخته از این لحاظ دارای مزیت بوده که قابلیت برپایی مجدد را دارد.

حال برخی از سازه ها که به صورت پیچ و مهره ای از پایه طراحی و تولید شده اند. به راحتی دارای قابلیت دمونتاژ و بارها میتوان آنها را مونتاژ نمود. و حتی در پلان آنها تغییراتی اعمال نمود. اما تعداد این نوع کانکس ها بسیار کم بوده و تقریبا بیش از 95 درصد انواع کانکس دارای استراکچری یک پارچه هستند که اعضای اسکلت آنها به یکدیگر جوش شده اند. این کانکس‌ می بایست توسط تکنسینها از محلهای جوش خورده جدا و به قطعات کوچکتری تبدیل و پس از انتقال به محل جدید مجددا به یکدیگر جوش شوند.

هزینه دمونتاژ کانکس چقدر است؟

بسته به اینکه کانکس از چه نوعی و با چه ابعادی و همچنین در چه مکانی واقع شده باشد می بایست برآورد قیمت شود. و اینکه اگر کانکس پیچ و مهره ای با قابلیت دمونتاژ ساده و یا از نوع جوشی که نیازمند برش کاری باشد. هزینه ها و قیمت های آنها متفاوت است.

همچنین برپایی مجدد آنها نیز تحت تاثیر متغیرهای بالا به علاوه اینکه باید برسی شود. که آیا قطعات به دست آمده از دمونتاژ کانکس قبلی تا چه میزان سلامت و دارای قابلیت استفاده مجدد می باشد. چرا که ممکن است برای برپایی مجدد آن نیازمند کمی مصالح اضافی بوده و یا حتی بخواهیم از نظر مساحت آن را گسترش دهیم. از این رو برآورد هزینه ها و قیمت دمونتاژ کانکس با در نظر گرفتن شرایط کانکسی که شما قصد برچیدن آن را دارید صورت میگیرد.

برچیدن کانکس و کمپ های بزرگ کارگاهی

یکی از بیشترین موارد درخواست دمونتاژ کانکس برای برچیدن کمپ های بزرگ کارگاهی عمرانی است. که بیشتر در مناطق خارج شهر برای پیش برد یک پروژه بنا شده اند و پس از به اتمام رسانیدن پروژه درخواست برچیدن و گاها برپایی مجدد در یک محل جدید را دارند. که این خدمات نیز از سوی شرکت کانکس لند در تمامی نقاط کشور ارائه می گردد و در صورت نیاز کارشناس حضوری برای برسی کم و کیف سازه و تعیین مراحل و همچنین برآورد هزینه های برچیدن کانکس‌ به محل مورد نظر فرستاده می شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد