تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

طراحی کانکس‌

طراحی کانکس‌

طراحی کانکس‌

طراحی کانکس‌ در شرکت کانکس لند به دو صورت انجام می شود. در روش اول با توجه به استانداردهای موجود در انواع کانکس‌ آماده و تیپ، این سازه‌ها از قبل طراحی و تولید شده‌ و به صورت کاتالوگ در اختیار مشتریان قرار می گیرد. کانکس تیپ برای کسانی مناسب است که می خواهند سریعاً محصول به دستشان برسد. در خرید انواع کانکس‌ تیپ، اطمینان از کیفیت اسکلت و مصالح، چگونگی عایق کاری و چک کردن سقف از نکات ضروری طراحی کانکس است.

طراحی کانکس سفارشی شما

روش دوم طراحی کانکس‌، برای کسانی مناسب است که یک کانکس مطابق سلیقه و نیازهای شخصی خود می خواهند. در این روش تمرکز اصلی طراحان شرکت کانکس لند  بر روی پارامترهای معماری، سلیقه مشتریان، نیازهای آن‌ها و طراحی محصولی منحصربفرد است.

نحوه طراحی در شرکت کانکس لند چونه است؟

طراحان معمار شرکت کانکس لند پس از آگاهی از نیازهای شما و با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار در طراحی از جمله نوع و مکان کاربری، مدت زمان استفاده، میزان فضای در دسترس، آب و هوای منطقه و نیازهای عایقی، نحوه جابجایی، نوع و جنس کاربران، زیبایی و در نهایت ظاهر و فرم کانکس شروع به طراحی کانکس‌ مورد نظر می کنند. طرح های پیشنهادی در ورژن های سه بعدی با مشتری در میان گذاشته می شود تا به تأیید نهایی برسد. بدیهی ست در این بین با جلب نظر و تأیید مشتریان، کانکس به مرحله تولید می رسد.

توجه داشته باشید که در روش طراحی کانکس، هزینه و زمان لازم برای ساخت هر کانکس، با توجه به منحصر بفرد بودن هر یک، متفاوت از دیگری است. مسلماً تولید کانکس با توجه به نیازها و سلیقه شخصی می تواند بهترین حس را هنگام استفاده از کانکس در شما ایجاد نماید.

معماران شرکت کانکس لند آماده‌اند تا در صورت درخواست مشتری، حتی نحوه چیدمان و نوع مبلمان تان را هم طراحی کنند. بنابراین هیچ مرحله‌ ای بدون نظارت شرکت کانکس لند انجام نمی شود. از اعزام ناظر فنی نظارت و برداشت نقشه در مراحل اولیه گرفته تا بازدید سالیانه نمایندگان شرکت از پروژه ساخته شده و طراحی مبلمان کانکس!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد