تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

نمای بیرونی کانکس

نمای بیرونی کانکس

نمای بیرونی کانکس

انواع نمای بیرونی کانکس، کانکس با نمای سایدینگ، کانکس ویلایی با نمای چوب ترمووود، کانکس با نمای کامپوزیت، کانکس با نمای شیشه ای، کانکس با نمای ساندویچ پانل، کانکس با نمای دکوراتیو، کانکس با نمای فایبری. برای طراحی کانکس جهت اجرای نمای بیرونی کانکس و نمای داخلی آن، میتوان از ابزار و مصالح متفاوتی متناسب با نیاز هر مشتری استفاده نمود.

برای ساخت انواع کانکس میتوان از مصالح متفاوتی همچون ساندویچ پانل، سایدینگ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ترمووود، نمای دکوراتیو و… استفاده کرد. هر یک از مواد و مصالح در زمینه های کاربری مناسب به خود، عملکرد بهتری را ارائه میدهند. در زیر به برخی از این مصالح و موارد کاربری آنها اشاره می کنیم.

انواع نمای بیرونی کانکس و کاربرد آن

  • کانکس با نمای سایدینگ: نمای سایدینگ برای مواردی چون کانکس ویلایی بسیار کارآمد می باشد. نمای سایدینگ به دو صورت PVC و فلزی الکترواستاتیک مورد استفاده قرار میگیرد.
  • کانکس ویلایی با نمای چوب ترمووود: یکی از انواع کانکس های ویلایی را میتوان بنا به درخواست مشتری، با مصالحی به نام ترمووود طراحی و تولید کرد. نمای این نوع کانکس به صورت چوبی می باشد. اما در برابر شرایط هوایی نیز مقاوم است. این نوع نما در برابر بارندگی و حشرات موذی نیز دارای مقاومت مناسبی میباشد.
  • کانکس با نمای کامپوزیت: نمای کامپوزیت عموما در ساخت کانکس دفاتر فروشگاهی و کانکس فروشگاهی استفاده می شود. از دیگر موارد قابل استفاده میتوان کیوسک های شهری و هم چنین بین راهی را نام برد. کامپوزیت از جمله مصالحی است که سبک وزن و مقاوم میباشد.
  • کانکس با نمای شیشه ای: از کانکس نمای شیشه ای می توان در موارد کاربری زیادی استفاده کرد. به عنوان مثال می توان در طراحی کانکس های اطلاعات، کانکس خدماتی، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی و… نمای شیشه ای را مدنظر قرار داد. در ساخت اینگونه کانکس ها مقاومت سازه بسیار مورد توجه می باشد تا در اثر حوادث احتمالی، مشکلاتی پیش رو نباشد.
  • کانکس با نمای ساندویچ پانل: ساندویچ پانل از جمله مصالح ساختمانی می باشد که از جمله ویژگی های آن می توان به مقاومت بالا در برابر شرایط هوایی، خوردگی، صوت و رطوبت و… اشاره کرد.
    ساندویچ پانل بسیار مستحکم بوده و با این حال سبک وزن نیز میباشد.
  • کانکس با نمای دکوراتیو: نمای دکوراتیو را می توان برای کانکس اداری و کانکس مدیریتی و موسسات مورد استفاده قرار داد. برای این منظور از ساندویچ پانل پلی یورتان دکوراتیو در ساخت کانکس استفاده میشود.
  • کانکس با نمای فایبری: برای ساخت کانکس ها با نمای فایبری از مواد و مصالحی با نام فایبرگلاس استفاده می شود. استفاده از این گونه مصالح سبب افزایش قدرت و توان سازه می شود.

نمای کانکس در شرکت کانکس لند

شرکت کانکس لند به طراحی و تولید انواع کانکس و کانتینر می پردازد. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کانکس اعم از کانکس ویلایی، کانکس سفارشی، ویلای پیش ساخته و… به مقالات مربوطه مراجعه کنید. هم چنین برای اطلاع از قیمت کانکس و کانتینر مانند قیمت کانکس ویلایی و خرید کانتینر با مشاوران شرکت در تماس باشید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد