تهران اندیشه فاز 4

ساختمان پیش ساخته پانلی 72 متری اداری پارس گرما (پتروشیمی مکران چابهار) یکی از موفقت ترین پروژه های شرکت کانکس و ساختمان های پیش ساخته کار راد سازه معمار پروژه کمپ پانلی اداری شرکت پارس گرما است که در 72 متر مربع در پتروشیمی نگین مکران چابهار اجرا و ساخته شد.

ساختمان پیش ساخته پانلی 72 متری اداری پارس گرما (پتروشیمی مکران چابهار)

ساختمان پیش ساخته پانلی 72 متری اداری پارس گرما (پتروشیمی مکران چابهار) یکی از موفقت ترین پروژه های شرکت کانکس و ساختمان های پیش ساخته کار راد سازه معمار پروژه کمپ پانلی اداری شرکت پارس گرما است که در 72 متر مربع در پتروشیمی نگین مکران چابهار اجرا و ساخته شد.

اینجانب سعید همتی به عنوان مدیرعامل این مجموعه به نوبه خود جا دارد تشکر ویژه ی داشته باشم از مدیریت عامل شرکت پارس گرما ومدیرت اجرای پروژه جناب آقای شهسواری که با حسن اعتمادشان به مجموعه کانکس لند (کار راد سازه) این اجازه را دادند که سهم خود را در این امر ایفا و نقشی در صنعت ساخت ساختمان های پیش ساخته داشته باشیم.

پروژه ساختمان پیش ساخته پانلی اداری شرکت پارس گرما در پتروشیمی مکران چابهار در طی مدت 14روزکاری توسط استادکاران این مجموعه اجرا گشته و نحوه و نوع اجرا آن بصورت پیچ مهره ای مخفی بوده است که از داخل و بیرون سازه هیچ نمادی از پیچ و مهره ای بودن سازه مشهود نیست. این مجمعه شامل یک کمپ پانلی دارای 3 اتاق اداری و یک قسمت جهت اسکان منشی و مدیریت داخلی می باشد و ابعاد ساختمان مذکور 6×12 می باشد.

نحوه و نوع اجرای پروژه کمپ پانلی پیش ساخته اداری 72 متری شرکت پارس گرما

ما با بکارگیری فناوری نوین در صنعت ساختمان های پیش ساخته پانلی نوآوری انجام دادیم و جهت تسریع در عملیات اجرای تمام سیستم اسکلت این نوع از سازه ها را بصورت پیچ و مهره ای اجرا نمودیم. در مرحله اول تمامی مقاطع طبق نقشه جزئیات برش و توسط استادکارن و مهندسین ناظر آماده سازی میشود پس از آماده سازی اسکلت برای سند بلاست ارسال میگردد و پس از عملیات لایه برداری پروفیل ها آماده رنگ آمیزی می شود که ما در مشخصات فنی توضیحات لازم را داده ایم.

اسکلت این سازه درحدود 4 روز توسط استادکارن شرکت ساختمان های پیش ساخته کانکس لند (کار راد سازه) اجرا گردید و نصب پانل ها در حدود 1 روز که در این صنعت مدت زمان چشم گیری میتوان باشد برای کارفرمایان حدود 1 روز سرامیک و پوشش کف و مابقی عملیات اجرای 8 روزکاری که اعم از نصب کابینت ها، فلاشینگ و آبروها، سیستم الکتریکال و نصب شیرآلات و…

مشخصات فنی کمپ های پانلی و خانه پیش ساخته پانلی

طراحی سازه مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان (مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (80×80) استاندارد با ضخامت 2 میل (پروفیل جهان (Structural Frame) & {Rigid Frame Rafter&Column} و بعنوان پرلین های کناری سقف (Side Perlins) بعنوان پرلین های وسط سقف (Middle Perlins) استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده یو شکل {U 40} به ضخامت 2 میلیمتر فولاد مبارک با اجرای سندبلاست و رنگ آمیزی: 40 میکرون زینگ ریچ، 40 میکرون MIO ،40 میکرون رنگ اپوکسی سفید و 40 میکرون پوشش نهایی اپوکسی سفید ( رنگ ها اجرا شده تماماً تحت وندور پتروشیمی می باشد) و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای متناسب شرایط آب و هوای خورنده.

پوشش های خارجی دیواره ها از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق آلوزینک رنگی سفید رال (9016) به ضخامت 5/0 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 4 سانتیمتر. (با برند کبیر پانل)

پوشش خارجی سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق آلوزینک رنگی سفید رال (9016) به ضخامت 5/0 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 4 سانتی متر. (با برند کبیر پانل)

درب ورودی اصلی از نوع U.P.V.C با پروفیل HOME PEN بهمراه یوU آلومینیومی جهت اتصال پانلها با شیشه دوجداره بایرآق آلات استانداردENDO ترکیه ای در ابعاد 200×120 و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F لمینت شده رنگی با نوار PVC ضد آب دور چهارچوب جهت عدم نفوذ روطوبت، با دستگیره باتیس و مغزی دلتا کاملا استاندارد در ابعاد 200×100

پنجره اتاقها از نوع U.P.V.C با پروفیل HOME PEN بصورت یک لنگه باز شو و یک لنگه ثابت در ابعاد 98×100 بهمراه U آلومینیومی جهت اتصال پانلها با شیشه دوجداره با یرآق آلات استاندارد ENDO ترکیه ای

خط الرأس گام دار با ورق 5 دهم میلیمتر پیش رنگ با برند کبیر (اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک)

نصب فلاشینگ و آبرو ها از ورقهای گالوانیزه 5 دهم میلیمتر رنگی (قرمز پیش رنگ کوره ای فولاد مبارکه) همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان ایزوگام کامل آبروها از لوله PVC نمره 63 با اتصالات مربوطه جهت هدایت آب

فنداسیون منفرد در ابعاد 60×60 سانتیمتر با صفحه ستون های 30×30 و انکربولت همراه با کرسی چینی ازنوع بلوک های سیمانی و رکلاژ کف. (بعهده خریدار محترم میباشد)

کف سازی از سرامیک درجه یک 60×60 پرسلان براق کالیبره با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.

سیستم الکتریکال بصورت روکار در داکت های مخصوص PVC (برند دانوب) بهمراه سیم نمره 1.5 برای سیستم روشنایی هر اتاق و سیم نمره 4 برای پریز های هر اتاق و سیم نمره 6 برای سیستم سرمایش و گرمایش هر اتاق (برند سیم ها و کابلها مشهد میباشد) بهمراه 3 میناتوری 16A ،25A و A32، بهمراه یک قاب مینیاتوری FICO برای هر اتاق که با انشعاب از اتاق به یک رشته کابل نمر 6×3 که به تابلوی اصلی هدایت میگردد و کلید و پریز روکار با برند دلند و و یک تابلو برق استاندارد دارای حفاظ جان و کلید 1-0، تجهیز شده کامل و روشنایی روکار از نوع FPL و چراغ های حبابی برای قسمت درب های خارجی برای حمام و سرویس ها می باشد. سیستم ارتینگ نیز برای ساختمان اجرا می گردد.

لازم بذکر میداند به این نکته اشاره داشته باشیم که به دلیل تسریع در اجرای پروژه مذکور و کیفیت سازه فوق شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس لند (کار راد سازه معمار) عضو وندور لیست پتروشیمی گردید تا بتوان نقش خود را در عرصه صنعت ایفا نماید و لازم میداند قدردانی ویژه از مدیریت سازمان پتروشیمی نگین مکران داشته باشیم که با عشق و حسن نیت به مجموعه ما اعتماد داشتند.

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد