تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس جزئی از انواع کانکس بوده و شرکت کانکس لند در ساخت کانکس های خود از تجهیزات مختلفی استفاده می نماید که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

  • سرویس بهداشتی: در کانکس‌ سرویس بهداشتی این امکان وجود دارد که سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نصب گردد که این سرویس بهداشتی می تواند هم به صورت فرنگی و یا سنتی باشد.
  • حمام: در کانکس‌ میتوان به هر ابعاد و اندازه دلخواه حمام نیز نصب کرد.
  • سیستم گرمایش: برای گرم کردن آب در کانکس‌ میتوان از آب گرم کن برقی و یا گازی در داخل کانکس‌ استفاده کرد تا به راحتی در داخل کانکس‌ آب گرم دردسترس باشد.
  • آشپزخانه: کانکس‌ میتواند آشپزخانه داشته باشد و در آشپزخانه کانکس‌ کابینت در انواع متفاوت کابینت فلزی و یا کابینت MDF نصب نمود از سینگ استفاده کرد. لوله کشی آب سرد و گرم داشت. و برای تهویه هوا کانکس‌ از هود و یا هواکش در کانکس‌ استفاده کرد. تا هوای کانکس‌ به صورت مطلوب درآید.
  • سیستم سرمایش: کانکس‌ میتواند دارای کولر باشد تا در موقع گرم شدن هوا در بیرون هوای کانکس‌ خنک باشد. کولر می تواند به روی دیواره های خارجی کانکس و یا سقف کانکس نصب گردد. و به وسیله کانال هوا به طور مساوی در داخل کانکس تقسیم گردد تا هوای کانکس متعادل و دلپذیر گردد. هم چنین برای خنک کردن هوای  میتوان از کولر گازی معمولی و یا کولر گازی اسپیلت استفاده کرد.
  • ایمنی سازه: برای ایمنی در داخل کانکس‌ میتوان کپسول آتش نشانی نصب نمود. در زمستان برای گرم کردن هوای داخل کانکس‌ میتوان از بخاری برقی و یا گازی داخل کانکس‌ بهره گرفت و هوای داخل کانکس‌ را گرم نمود.
  • از تجهیزات مختلفی دیگری نیز میتوان در کانکس‌ استفاده کرد که بستگی به نوع کاربری کانکس‌ دارد. مثلا در کانکس انباری میتوان از قفسه بندی در کانکس‌ استفاده کرد تا فضای داخل کانکس‌ به حداکثر بازدهی برسد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد