تهران اندیشه فاز 4

لینک های مفید

دسته بندی ها

article

3 دقیقه مطالعه

تعمیرات کانکس

یکی از رایج ترین سوالات مشتریان در طی تماس ها تعمیر و بازسازی کانکس های دست دوم و کارکرده می باشد که این اتفاق پس از چند سال استفاده رخ می دهد

article

3 دقیقه مطالعه

ویژگی یک کانکس استاندارد

مهمترین ویژگی یک کانکس استاندارد تولیدی شرکت کانکس لند را برای شما توضیح خواهیم داد. یک کانکس استاندارد نوعی سازه پیش ساخته است که از نظر ابعاد و کیفیت مطابق با اصول استاندارد این سازه که از طرف سازمان حمل و نقل جهانی تعیین و مشخص و طراحی و تولید می گردد. فرقی نمی کند که سازه پیش ساخته ما، یک کانکس ویلایی یا کانکس مسکونی، کانکس اداری و دفتری یا فروشگاهی است. در ساخت و تولید آن باید یک سری اصول و قوانین فنی اجرا شود. تا محصولی با کیفیت و استاندارد تحویل مشتری گردد.

article

6 دقیقه مطالعه

رنگ کانکس

رنگ کانکس از عوامل تاثیر گذار در بهبود عملکرد یک کانکس تولیدی شرکت کانکس لند است. به خصوص در موارد کانکس فروشگاهی، کانکس فست فود

article

2 دقیقه مطالعه

وزن کانکس

وزن کانکس فاکتور بسیار مهم در خرید کانکس است زیرا این فاکتور چه در هنگام حمل و نقل و چه در هنگام نصب موضوعی مهم است.

article

4 دقیقه مطالعه

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟ کانکس و کانتینر دو محصول کاملا متفاوت از یکدیگر هستند که در بسیاری از موارد با هم اشتباه گرفته و یا از نام یکی به‌جای دیگری استفاده می‌شود.

article

8 دقیقه مطالعه

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس شرکت کانکس لند به صورت سه بعدی و دو بعدی یک محصول جدید و بررسی فاکتورهای مهم برای ساخت بی عیب و نقص آن می باشد.

article

2 دقیقه مطالعه

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس در اندازه های استاندارد 2×2، 2×2/40، 4×2/40، 6×2/40، 8×2/40، 10×2/40، 12×2/40، 4×3، 6×3، 8×3، 10×3، 12×3 و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی و تولید و عرضه می گردد.

article

3 دقیقه مطالعه

معایب کانکس

ما به معایب کانکس و سازه پیش ساخته صادقانه اشاره میکنیم. هیچ چیز به صورت مطلق نیست و همه چیز نسبی است. پس با در نظر گرفتن این موضوع در ارتباط با کانکس و خانه پیش ساخته نیز این چنین میباشد.

article

5 دقیقه مطالعه

معماری کانکس

معماری کانکس یکی از اصول اصلی طراحی و ساخت در سازه های پیش ساخته است. با کانکس لند همراه باشید. در ادامه مطلب به معماری کانکس خواهیم پرداخت.

article

2 دقیقه مطالعه

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس را برایتان شرح خواهیم داد. با کانکس لند همراه باشید. کانکس ها خانه های پیش ساخته و متحرکی هستند که بنابر نیاز مشتری طراحی و تولید میشوند.

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد