تهران اندیشه فاز 4

دسته بندی ها

سفارش کانکس

سفارش کانکس

سفارش کانکس

سفارش کانکس در سیستم شرکت کانکس لند تحت پوشش وزارت صنایع و وزارت بازرگانی، با 17 سال تجربه مستمر در صنعت کانکس کشور، یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان این سازه پیش ساخته در ایران محسوب می شود. عضویت در انستیتو ساختمان سازی مدولار آمریکا و کانادا و دارا بودن گواهینامه و عضویت در اتحادیه کانکس از جمله سرتیفیکیت‌های نشان دهنده کیفیت بالا در شرکت کانکس لند است. کانکس از جمله محصولات پیش ساخته‌ای است که دانش تولید و تجربه فنی می‌تواند باعث تفاوت در کیفیت یک محصول مشابه، بین دو شرکت مختلف شود.

انواع سفارش کانکس

ساخت کانکس در شرکت کانکس لند به دو صورت خرید انواع تیپ های از قبل طراحی شده و یا خرید کانکس های اختصاصی انجام می شود. کانکس های تیپ، دارای مشخصات و امکانات عمومی مشترک هستند که در یک یا چند کاربری مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب خرید از شرکت کانکس لند می تواند به صورت خرید کانکس‌های آماده و تیپ (به صورت کاتالوگ) یا طراحی یک کانکس منحصر بفرد با مشخصات فنی مورد نظرشما باشد.

نحوه سفارش کانکس

بنابراین در صورت تصمیم برای خرید کانکس، ابتدا هدف و انتظارات خود را از کانکس مورد نظر تعیین کنید. پس از آن، تنها کافی ست با مشاوران شرکت کانکس لند تماس بگیرید. ما به طور رایگان، صفر تا صد طراحی تا خرید یک کانکس را به شما توضیح می دهیم.

پس از تماس، مشاورین با بررسی درخواست مصرف کننده و نوع کانکس مورد نیاز، ابعاد، امکانات و نوع مصالح به کار رفته در کانکس را مشخص می کنند. پس از تأیید طرح توسط مشتری، برآورد هزینه انجام گرفته و قیمت نهایی کانکس به مشتری اعلام می شود. مهم‌ترین هدف شرکت کانکس لند رضایت مشتری از کیفیت محصول است و به همین دلیل دست مشتری در سفارش باز است تا هر کانکسی مطابق با ویژگی‌های مورد نظر خودش، سفارش دهد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت کانکس لند در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب تولیدات خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته، کانکس ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس چرخدار، کانکس نگهبانی, کانکس کارگاهی و کارگری، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو قلو و چند قلو، کانکس دو طبقه، کانکس، کانکس کامپوزیت و انواع کانکس دست دوم ارائه می دهد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به گروه صنعتی کانکس لند میباشد